Powrót

TARGI DOMOTEX 2016

W styczniu bieżącego roku firma Holzexport brała udział w międzynarodowych targach Domotex w Hanowerze. Stoisko odwiedzili kontrahenci niemal ze wszystkich stron świata. Na ponad stumetrowej powierzchni prezentowaliśmy nowości: kolekcja Chopin, Pythagoras, Copernicus i Hevelius.
 

TARGI DOMOTEX 2014

A tak prezentowaliśmy się na targach Domotex 2014. Do zobaczenia wkrótce!
 

6 POWODÓW DLACZEGO WŁAŚNIE PARKIET DWUWARSTWOWY

Nie sposób wymienić wszystkich powodów dla których warto wybrać podłogę drewnianą. Począwszy od wspaniałego wyglądu Państwa wnętrza aż po kwestie ekologii i zdrowia – rozwijając chociażby te, powodów byłoby naprawdę dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na podsumowanie.
 

CERTYFIKATY

W trosce o środowisko i dbałość o przyszły rozwój ziemi, a także by przeciwdziałać handlowi nielegalnie pozyskanym drewnem wyszliśmy z inicjatywą pozyskania certyfikatów świadczących o pochodzeniu surowca.
 

NASZA EKIPA MONTAŻOWA

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zamów ekipę montażową. Chętnie ułożymy zakupioną u nas podłogę, zarówno na podłożu z ogrzewaniem podłogowym jak i na klasycznych wylewkach. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza.
 

MONTAŻ PARKIETU DWUWARSTWOWEGO NA PODŁOŻU BEZ OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

Parkiet dwuwarstwowy przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych. Nie zaleca się stosowania w pomieszczeniach narażonych na zalanie wodą, np. łazienkach, tarasach itp. Można układać go w dowolne wzory. Przedstawiamy wskazówki jak można montować nasz parkiet na podłodze bez ogrzewania podłogowego.
 

MONTAŻ PARKIETU DWUWARSTWOWEGO NA PODŁOŻU Z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM

Ze względu na swoją budowę, nasz dwuwarstwowy parkiet nadaje się do montażu na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Odradzamy montowanie naszych parkietów na ogrzewaniu elektrycznym. Aby przez wiele lat cieszyć się podłogą drewnianą na podłożu z ogrzewaniem podłogowym przygotowaliśmy dla Państwa kilka praktycznych porad.
 

PIELĘGNACJA PARKIETÓW WYKOŃCZONYCH LAKIEREM

Każda wysokiej jakości podłoga wymaga właściwej pielęgnacji, zapewniającej utrzymanie jej w idealnym stanie. Przy pomocy proponowanych środków ochrony można bez problemów czyścić, odświeżać i pielęgnować podłogi utwardzane za pomocą promieni UV.
 

PIELĘGNACJA PARKIETÓW WYKOŃCZONYCH OLEJEM - ZALECENIA OGÓLNE

Zakres pielęgnacji zależy w dużej mierze od sposobu wykorzystania powierzchni podłogowych. Państwa podłoga jest fabrycznie na gotowo zaimpregnowana olejem do podłóg drewnianych.
 

PELLET HOLZEXPORT

Pellet cieszy się coraz większą popularnością. Jest ekologiczny, tani, łatwy w użyciu i pozwala na utrzymanie czystości w pomieszczeniu, w którym jest przechowywany.
 

W ZGODZIE Z NATURĄ

Podłoga, którą oferujemy jest wykonana w 100% z drewna, które jest surowcem naturalnym, dlatego tak ważna jest dla nas troska o środowisko, z którego czerpiemy zasoby.
 

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI PODŁOGI

Uszlachetnienie podłogi olejem lub lakierem zapewni optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami. Wybór konkretnego wykończenia dyskretnie podkreśli kolor i strukturę drewna.
 

SORTOWANIE HOLZEXPORT

W trosce o jak najlepszy efekt i jak najwyższą jakość Twojej podłogi wprowadziliśmy specjalne sortowanie naszych produktów. Każda deska jest starannie selekcjonowana, a wszystko po to aby Twoje wnętrze nabrało finezji lub rustykalnego charakteru.
 
Copyright 2017 HOLZEXPORT - All Rights Reserved